برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
سرزمین ارزهای رمز نگاری - قدیمی و معتبرترین مرجع خرید بیت کوین
محدوده زمانی اجرای قوانین جدید ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

محدوده زمانی اجرای قوانین جدید ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

مقامات مالی کره جنوبی، مهلت برای ممنوع کردن حساب های معاملات ناشناس را در این کشور مشخص نمودند.
با توجه به اعلامیه جدید کمیسیون خدمات مالی (FSC)، از 30 ژانویه سرمایه گذاران ارز های رمزپایه در کشور کره جنوبی برای انجام ادامه معاملات باید حساب های بانکی با اطلاعات شخصی واقعی داشته باشند.
هنگامی که این قانون به اجرا گذاشته شود، سرمایه گزاران ارز های رمزنگاری شده در صورتی می توانند مبادلات را انجام دهند که اطلاعات حساب هایشان منطبق با اطلاعات حساب های بانکی آنان باشد.

این حرکت از سوی مقامات کشور کره جنوبی، برای جلوگیری از انواع ابهامات پیش آمده در مورد ارز های رزمنگار است. قانون جدید برای تکمیل مدارک احراز هویت معامله گران توسط 6 بانک داخلی و واحد اطلاعات مالی کشور کره جنوبی انجام می شود.
علاوه بر این، قوانین جدید این کشور باعث جلوگیری از پول شویی و فعالیت های مالی غیر قانونی توسط معاملات مبتنی بر ارز های دیجیتال می شود.
به طور خاص، برای کاربران معاملات ارز های رمزپایه، که روزانه بیشتر از 10 میلیون و در هفته بیشتر از 20 میلیون واریز و برداشت از حساب دارند، مظنون به پول شویی هستند.
تا کنون فقط سه مبادله گر عمده ارز های رمزنگاری شده در کره جنوبی با قوانین جدید هماهنگ هستند.
کشور کره جنوبی قصد دارد این قوانین را از 30 ژانویه اعمال کند و در حال حاضر مراحل آماده سازی ارتباط حساب های واقعی به ارز های دیجیتال طی می شود. این مراحل توسط 6 بانک انجام می شود که عبارتند از:
NongHyup, KookMin, Shinhan, KEBHana, IBK ، JB Bank

(( بی شک این اقدامات کره جنوبی برروی افت قیمت ارز های دیجیتال بی تاثیر نبوده است ))

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا